Kargo ve Teslimat

Hafta içi saat 14:00'e kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler ertesi gün iş saati bitimine kadar, 14:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki gün iş saati bitimine kadar kargoya verilir.

H&CB Baby markalı ürünlerde ortalama teslimat süresi, İstanbul içi gönderilerde 2 iş günü, Türkiye'nin diğer illerine yapılan gönderilerde ise 3 iş günüdür. Siparişleriniz maksimum 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir (mücbir sebepler haricinde).

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Siparişinizi sonlandırmadan önce teslimat adresinizi lütfen bir kez daha kontrol ediniz.